ЗМІ про нас і ми у ЗМІ

«Що таке страх і коли він перетворюється у фобію?»: інтерв’ю доцента Володимира Мицька

«Що таке страх і коли він перетворюється у фобію? Чи можна зі страхом боротись і як допомогти близькій людині, яка має фобію?
Про це, і не тільки, в інтерв’ю доцента кафедри Володимира Мицька:

https://kufer.media/gajdy/zhyty-zi-strahamy-shho-take-fobiyi-ta-yak-z-nymy-borotysya/?fbclid=IwAR2DIazlSEQzil0nYy9-3tqvDOeyJMgmnaS3RZ06VbboNWyMhlXY_VZuspo

 

Відлуння міжуніверситетської онлайн-конференції «Україно моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки»
Інтерв’ю з доцентом кафедри Зоряною Ленів.

https://www.youtube.com/watch?v=RTzzBqoBnhQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3UFmy_RlGF6DUu1gJ2EB1dTW1bZYl0xE64kvyz53I_7g9Kw-cBGEPHv48&app=desktop

«Без паніки: Як пережити ізоляцію»: поради доцента Юрія Сидорика

Як пережити ізоляцію, коли втратив роботу. Про це і не тільки – в інтерв’ю радіо “Західний полюс” доцента кафедри  Юрія Сидорика.

https://www.facebook.com/zahpolus/videos/875040776333346/UzpfSTIyNzMwMDE3MDYyNjM4MzM6Mjc1Nzk2NTY4NDQzNDA5Nw/?epa=SEARCH_BOX

 

Переконливо й аргументовано про потребу якісної освіти від доцента кафедри Володимира Мицька у студії «Карпатського ранку»

https://www.facebook.com/mytskovm/videos/1440007076161123/UzpfSTIyNzMwMDE3MDYyNjM4MzM6MjY4MDI3MjYxODg3MDA3MQ/

 

Відлуння участі завідувача кафедри Оксана Джус у швейцарсько-українському освітньому проекті “Розвиток громадянських компетентностей в Україні” (DOCCU): “…найкращий рецепт, щоб дитина почувала себе особистістю, особливою і любленою”

Більше

Завідувач кафедри Оксани Джус в ефірі Івано-Франківського обласного телебачення “Галичина”

Детальніше

 

Участь завідувача кафедри Оксани Джус у V Міжнародній конференції “Українська мова у світі” в рамках Першого світового форуму українознавчих і суботніх шкіл

Детальніше:

http://www.jarmart.info/v-mizhnarodna-konferencija-ukrains…/

Вітаємо перших 75 майстер-тренерів для майбутніх вчителів початкової школи!

22 травня 2018 року завідувач кафедри Оксана Джус завершила навчання у семінарі-тренінгу в рамках впровадження нового компоненту швейцарсько-українського освітнього проекту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні” (DOCCU)  за підтримки Міністерства освіти і науки України для викладачів вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку за галуззю знань «Освіта» спеціальності «Початкова освіта» «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи» (Компонент IV / Модуль Б), отримавши свідоцтво майстер-тренера.

Детальніше

 

Участь доцента Юрія Сидорика у марафоні #нуяктобісказати на Urban Space Radio

19 травня 2018 року доцент Юрій Сидорик взяв участь у програмі громадського Urban Space Radio у марафоні #нуяктобісказати. Темою розмови стали питання допомоги людям,  які проживають наслідки гострого стресу, травм чи депресій, адже в більшості випадків можна зарадити людині, яка опинилася в складній ситуації.

 

Участь завідувача кафедри Оксани Джус в радіопередачі “Ідея національної школи Софії Русової і сьогодення”

7 березня 2018 року завідувача кафедри Оксани Джус у радіопередачі “Ідея національної школи Софії Русової і сьогодення”:

Детальніше

Інтерв’ю С.Дейчаківської «Жінки науки не бояться» (до 150-річчя з дня народження Марії Складовської Кюрі) // Репортер. – № 45 (9 листопада). – 2017. – С. 19.