Анонси

Презентація освітніх програм 016 «Спеціальна освіта (Логопедія)» і 053 «Психологія» (Дитяча психологія та психологічна практика)

ДЛЯ КОГО ЦЯ ЗУСТРІЧ?
Для майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків, стейкхолдерів та всіх, хто тримає руку на пульсі подій та завжди намагається бути першим, враховуючи потреби ринку і запити роботодавців.
ЧОМУ ВАРТО ДОЛУЧИТИСЯ?
Ви потрапите на нетипову он-лайн подію. Жодних нудних лекцій! Лаконічно, чітко і зрозуміло. Креативні спікери та ефективні кейси. Та найголовніше – ми поділимося найціннішим, що маємо, – найважливішою інформацією про нові освітні програми 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА (Логопедія) та 053 ПСИХОЛОГІЯ (Дитяча психологія та психологічна практика) кафедри професійної освіти та інноваційних технологій.
ЩО ПЛАНУЄТЬСЯ?
При зустрічі он-лайн поговоримо про те, в чому особливість програм ЛОГОПЕДІЯ та ДИТЯЧА ПСИХОЛОГІЯ ТА ПСИХОЛОГІЧНА ПРАКТИКА, які є перспективи працевлаштування та чому найкраще навчатися саме у нас.
НЕ ПРОПУСТІТЬ!
Долучайтеся за посиланням у вказаний час.
https://pu.webex.com/pu-ru/j.php?MTID=m2310ce01b1ac1e300e177de4c9b75a4a
Із задоволенням розповімо вам про найважливіше.
Навчання – ключ. Відкривайте разом із нами світ безмежних можливостей та втілюйте найсміливіші мрії.

Є час для спокою і впевненого, усвідомленого планування майбутнього.
Кафедра професійної освіти та інноваційних технологій ПНУ ім. В. Стефаника Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника працює, нехай і дистанційно)
Є спеціальності, які користуються великою популярністю серед абітурієнтів. Але популярність на етапі вступної кампанії не означає обов’язкове працевлаштування після завершення навчання. Плануйте уже сьогодні своє успішне майбутнє! Обирайте найбільш затребувані на ринку спеціальності – Логопедію та Дитячу психологію. Відкривайте разом із нами світ безмежних можливостей.
Знайти нас легко за адресою:
м. Івано-Франківськ, вул. Т. Шевченка, 57, кабінет 104 (гуманітарний корпус)
або за телефонами:
+38 (0342) 54-12-35
+38(068) 104-50-00
+38(097) 33-23-135

Шановні майбутні студенти! У час карантину так складно тримати руку на пульсі подій. Але ми із задоволенням це зробимо за Вас, не пропускаючи жодної важливої події та завчасно попереджаючи про наближення чергового дедлайну. Залишайте інформацію про себе. І ми завчасно нагадаємо про найважливіше у вступній кампанії 2020 року.
Навчання – це ключ. Відкривайте безмежні можливості разом із нами!
https://forms.gle/fFfxDwyhhVD7vy3cA

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJ-HOzMYC-i2cPqGVhr1uVO_lXIEWlZbanDDIAxpJF1BmeIg/viewform

26 вересня – нова дата Афілійованого міні-EdCamp-у Burshtyn, спікерами якого будуть завідувач кафедри Оксана Джус і доцент кафедри Володимир Мицько.
Запланована також виїзна сесія в  Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – цікаві зустрічі з видатними вченими-освітянами, воркшопи та тренінги для педагогів-практиків!
Серед спікерів і тренерів: ректор університету проф.есор Ігор Цепенда, екс-міністр освіти і науки Лілія Гриневич, професор Олена Будник, доцент Тетяна Близнюк, доцент Інна Червінська, кандидат технічних наук Михайло Котик.
Оф-лайн!
І це чудово)

https://nus.org.ua/news/ogolosyly-onovleni-daty-ne-konferentsij-mini-edcamp-iv/?fbclid=IwAR1fkYhYD0NWBRRVrfjT0DXSDYldrXCPcXxgci5x25ivH6V-0hMi38jybwY

Запрошуємо до реєстрації інноваційних педагогів!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjVTf8TypYS7iwcJkVLYZueVExI5ldoTuKFsZkLO9RFf5HRA/viewform?fbclid=IwAR2eZpXbXC-dEM4qA8Z4LWb99K2Ox7XMVsXKq-AYvglMaIftvxnfsKUM6rA

Афілійований міні-EdCamp Burshtyn “Нова українська школа: початкова – середня – вища. Синергія в дії”

Анонсуємо, що серед спікерів – викладачі університету, зокрема завідувач кафедри Оксана Джус, професор кафедри Олена Будник, доцент кафедри Володимир Мицько, а однією з цікавинок буде виїзна сесія на базі Центру інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem”.

Популяризація STEM-освіти серед учнівської моло

Вперше на Івано-Франківщині відкрито набір на спеціальність 016 “Спеціальна освіта”.

Вперше на Івано-Франківщині! У Прикарпатському національному університеті імені Василя цьогоріч відкрито набір на спеціальність 016 «СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА» за першим (бакалаврським) рівнем освіти (денна, заочна форма навчання).

Термін навчання: 3 роки 10 місяців

Кваліфікація: Вчитель-логопед, асистент вчителя класу з інклюзивним / інтегрованим навчанням, вихователь освітніх та реабілітаційних закладів для осіб з порушенням функцій опорно-рухового апарату

Сертифікати ЗНО, необхідні для вступу:
• українська мова та література
• історія України
• біологія/іноземна мова.

Термін навчання – 1 рік 10 місяців

Кваліфікація: Вчитель-логопед, вчитель початкових класів закладів загальної освіти з інклюзивною формою навчання, асистент вчителя.

Звертайтеся за додатковою інформацією на кафедру професійної освіти та інноваційних технологій Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (104 аудиторія гуманітарного корпусу ПНУ).

Навчальні тренінги для вчителів!

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у навчальних тренінгах з підвищення кваліфікації для вчителів ЗЗСО в рамках проекту програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED», які відбудуться в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника з 18.06.2019 по 20.06.2019 (09.00-17.00 год).

Орієнтовна програма тренінгів:

  • Модернізація освіти в умовах сьогодення: виклики, проблеми, перспективи.
  • Проектування нового освітнього середовища засобами web-технологій (BYOD в освіті, Quick Response, Plickers).
  • Жінки в STEM-освіті: історії-міфи-реалії.
  • Класний менеджмент й інклюзивне освітнє середовище.
  • Креативні педагогічні стратегії як запорука професійного становлення вчителя.
  • Розвиток критичного мислення в умовах сучасної школи: можливості і перспективи.

Тренер:

Кандидат педагогічних наук, доцент Джус О.В.

Кінцевий термін реєстрації для участі у тренінгах: 10 червня 2019 р. (до 22.00 год).

Кількість учасників обмежена.

Для участі в навчальних тренінгах просимо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMHcZUjmWWptp_CC05U-PQ5DfJiXGsqCULYKuXiJ9Xtuubbg/viewform?fbclid=IwAR27GhVpWbgrumeuJBgNHArxmc859CrVM-Pl4eWPffaWwHSLic9iH830oxE

У разі виникнення запитань зв’яжіться з нами:

e-mail: dzhus1@ukr.net

Тел.: +38 068-104-5000

*«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»

Лекція 9. Професор Світлана Калініна: “Глобалізація ринку праці: просто про складне”

Світлана Калініна –  академік Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор кафедри управління персоналом та економіки праці Інституту підготовки кадрів ДЦЗУ, професор кафедри міжнародних економічних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

ЛЕКЦІЯ 8.  DRHASRAT ARJJUMEND (Д-РХАСРАТ АРДЖУМЕНД)

«BECOMING DREAM TEACHER FOR FUTURE LEADERS IN CLASSROOM AND OUTSIDE»

“Як стати вчителем мрії для майбутніх лідерів у класі та за його межами”

 

Д-р Хасрат Арджуменд – директор Інституту масових комунікацій (Канада / Індія), учасник постдокторальної програма «Мітакс елевейт» університету Монреаль, старший науковий співробітник Центру міжнародного права сталого розвитку (CISDL ),  старший науковий співробітник Юридичного факультету Університету Макгілла (Монреаль, Канада, візитуючий професором Національного юридичного університету України ім. Ярослава Мудрого (Харків).

23 жовтня 2018 р.

Лекція 7 . Професор ІВАН МОНОЛАТІЙ:

“ЯК УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА ПОЧАТКУ ХХІ СТОРІЧЧЯ (НЕ)ПАМ’ЯТАЄ МІСТА?”