Студенти і викладачі кафедри долучилися до проведення благодійної ярмарки на підтримку ЗСУ

3 квітня 2023 року з ініціативи студентів  Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки та професора кафедри Надії Кіндрачук за підтримки ректора й дирекції організовано і проведено благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Завдяки взаємній допомозі 3 квітня вдалося зібрати 21 640 грн.

Зазначену суму було направлено Координаційному Центру допомоги військовим Прикарпаття SaveUkraineNow (SUN) для закупівлі засобів зв’язку.

Метою благодійного ярмарку крім допомоги ЗСУ, стало ще й патріотичне виховання молоді, формування у молодого покоління українців національної свідомості, почуття вірності і любові до своєї Батьківщини – до України!

Під час проведення заходу були присутні мас-медіа, зокрема телерадіокомпанії Вежа, Канал 402, Суспільне Івано-Франківськ, Галичина tv, які поширили поміж широкої громадськості актуальну інформацію про волонтерство студентів Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки.