Університет відкритий до співпраці з органами місцевого самоврядування

Сьогодні ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та перша проректорка Валентина Якубів зустрілися з головою Калуської районної ради Михайлом Лаврівом.

Обговорювали перспективи подальшої співпраці в контексті реалізації спільних грантових проєктів для розвитку регіону.

Основними потенційними напрямами співпраці визначили: покращення екологічної ситуації в регіоні, збереження культурної спадщини та підготовку кадрів для системи місцевого самоврядування.

Ігор Цепенда відзначив, що університет відкритий для співпраці з органами місцевого самоврядування задля розвитку Прикарпаття, оскільки це є однією з місій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.