Серпневі вебінари для освітян

20 серпня 2020 року розпочато проведення серпневих вебінарів для педагогічних (науково-педагогічних працівників) з упровадження в освітній процес новітніх методик та інструментів навчання на базі Центру інноваційних освітніх технологій «PNUEcoSestem» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника , з яким тісно співпрацює кафедра.

Навчання проведено у рамках проєкту програми ЄС Еразмус + “Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED” (№ 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Завідувач кафедри Оксана Джус ознайомила учасників вебінару з інструментами фасилітації в онлайн-навчанні, проаналізувала відмінність фасилітативного підходу від традиційної роботи з групами; наголосила на його актуальності у розбудові сучасної освіти, зокрема в навчанні онлайн, адже фасилітативні уміння повинні стати невід’ємною складовою професійного становлення педагога.

Зауважимо, що до участі зголосилося більше тисячі учасників з різних реґіонів України (Херсонщини, Сумщини, Харківщини, Чернігівщини, Волині, Львівщини, Одещини, Закарпаття, Черкащини, Вінничини) – учителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти, викладачі коледжів, професійної та вищої освіти, майбутні педагоги.