Презентація освітніх програм

3 липня 2020 року відбулася он-лайн-зустріч із майбутніми студентами, їхніми батьками, стейкхолдерами та всіма, хто тримає руку на пульсі подій і завжди намагається бути першим, враховуючи потреби ринку і запити роботодавців.
Більше двох годин на одному подиху у затишній, камерній обстановці, в якій так приємно розповідати про найцінніше – найбільш затребувані та популярні спеціальності

Жодних нудних лекцій! Лаконічно, чітко і зрозуміло. Креативні спікери та ефективні кейси. Та найголовніше – ми відверто поділилися найціннішим, що маємо, – найважливішою інформацією про нові освітні програми  016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА (Логопедія) та 053 ПСИХОЛОГІЯ (Дитяча психологія та психологічна практика),  про особливості програм, що реалізуються на кафедрі професійної освіти та інноваційних технологій, перспективи працевлаштування та переваги навчання у Прикарпатському університеті.