Он-лайн форум “Психологія щасливого дитинства”:

У Міжнародний день захисту дітей викладачі кафедри долучилися до он-лайн форуму “Психологія щасливого дитинства”

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:
15.00-15.10
Вітання учасників у Zoom-відеоконференції
15.10 – 15.30
?«Вeatus infantem» («дитина щаслива») в історико-педагогічній ретроспективі.
Оксана Dжус, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри професійної освіти та інноваційних технологій ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”
15.30 – 15.50
?”Мій загадковий підліток”
Тетяна Матвійчук, кандидат психологічних наук, доцен ХКТЕІ, дитячий та сімейний психолог, психотерапевт у напряику клієнт-центрованої терапії, Sandplay-терапевт, член УСП, член правління ГО “Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів”
15.50 – 16.10
?«Базові емоційні потреби дітей»
Вікторія Бржезицька, клінічний психолог, психотерапевт у напрямках КПТ та Схематерапія, директор Центру розвитку сім’ї та особистості «НАВИЧКИ ЖИТТЯ» (м. Житомир).
16.10 – 16.30
?«Психотравми раннього дитинства: поширеність та можливі наслідки»
Юрій Сидорик, психотерапевт у напрямках EMDR , КПТ, Схематерапія, кандидат психологічних наук, доцент, директор лабораторії когнітивного моделювання, ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” (м. Івано-Франківськ)
16.30 – 16.50
?”Мама, тато і дитина – щаслива родина”
Ірина Атаманчук, дитячий та сімейний психолог, груповий аналітик, Sandplay-терапевт, арт-терапевт, член УСП, регіональний представник фонду Олени Тараріної у Хмельницькій області.
16.50 – 17.20
?”Що потрібно знати, щоб зрозуміти дитину з аутизмом”
Надія Когутяк, психотерапевт у напрямку КПТ та RIT, кандидат психологічних наук, доцент, директор НД Центру конітивної психології та психотерапії, ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” (м. Івано-Франківськ)
?”В очікувані дива”. Перинатальна психологія.
Натілія Салко, психолог – психотерапевт, Sandplay – терапевт, лідер груп Балінта, голова ГО ХОПП (м. Хмельницький”)
17.40 – 18.00
?”Чому діти не здатні протистояти нападам ровесників / або як не стати жертвою булінгу ?”
Володимир Мицько, кандидат психологічних наук, доцент, ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, голова правління ГО “Центр психічного здоров’я і реабілітації – СОФІЯ”.
18.00 – 18.15
?Презентація освітньої програми “Дитяча психологія і психологічна практика” (ОР Бакалавр)
18.15 – 18.30
Підведення підсумків, обговорення подальших перспектив