ІІ Онлайн-семінар “Логопедія і дитяча психологія у ПНУ: переваги, перспективи, працевлаштування”

Майже 2 години web-спілкування! Більше 70 учасників! І неординарна зустріч у форматі (НЕ)семінару, у теплій, камерній, домашній атмосфері.
Бо лише так діляться чимось особливим, цінним, вартим уваги. Тим, що лише для добрих друзів. Ну, і для найкращих абітурієнтів.
Щиро дякуємо нашим спікерам:
директору комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Коломийської міської ради” Людмилі Михайловій, керівнику і власнику центру розвитку мовлення LOGOROOM Анастасії Вишнюк, директору комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Яремчанської міської ради” Галині Будейчук.

Успішні люди завжди надихають, спонукаючи рухатися вперед ще більш завзятіше! Дякуємо, що ви сьогодні були з нами!
Дякуємо студентам Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  і завідувачу педагогічного відділення Тетяні Поляковій, студентам  і викладачеві Жданович Оксані Михайлівні.

Щира вдячність нашим студентам і, звісно, рідному Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника за чудові можливості платформи Cisco Webex Meetings.
Порізно, але все одно разом і тепло))

Далі буде)