Серпнева нарада освітян міста Івано-Франківська-2019 “Педагогічне партнерство як основа якісних змін в освітньому просторі міста».

29 серпня 2019 року Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника став співорганізатором Серпневої наради освітян міста Івано-Франківська-2019 “Педагогічне партнерство як основа якісних змін в освітньому просторі міста».

У ході конференції було підписано угоду про співпрацю між Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради та університетом про співпрацю у сфері навчально-методичної, науково-експериментальної та організаційної діяльності.

Завідувач кафедри Оксана Джус і доцент кафедри Володимир Мицько долучилися до участі в освітянській конференції як модератори двох секцій: «Компетентнісний підхід в освітньому процесі: від інтерактивну до навичок ХХІ століття» та «Особистісна зрілість педагога в умовах реформування освіти».