“Університет для всіх”: Dr. Hasrat Arjjumend (Д-р Хасрат Арджуменд) «Becoming Dream Teacher for Future Leaders in Classroom and Outside»

8 листопада 2018 року продовжив роботу “Університет для всіх” лекцією Dr. Hasrat Arjjumend (Д-р Хасрат Арджуменд) «Becoming Dream Teacher for Future Leaders in Classroom and Outside».

Д-р Хасрат Арджуменд – директор Інституту масових комунікацій (Канада / Індія), учасник постдокторальної програма «Мітакс елевейт» університету Монреаль, старший науковий співробітник Центру міжнародного права сталого розвитку (CISDL ), старший науковий співробітник Юридичного факультету Університету Макгілла (Монреаль, Канада, візитуючий професор Національного юридичного університету України ім. Ярослава Мудрого (Харків).

Лекція базувалася на дослідженнях спікера та діяльності громад щодо універсалізації початкової освіти в Індії, власного досвіду викладання в Індії, Ефіопії, Канаді та Україні. Відомий науковець поділився багатим досвідом у галузі освітніх інновацій, які він концептуалізував та впровадив як керівник проекту (2009-2012), що був реалізований за підтримки Європейського Союзу та отримав нагороду UNESCO-Wenhui-Asia Pacific.

Лектор звернув увагу, зокрема, на питання “соціальної ізоляції” та нерівності у здобутті освіти дітей в Індії через бідність, гендерні стереотипи щодо навчання і виховання, проблеми підготовки вчителя, передусім до роботи у сільських (гірських) віддалених районах а також розповів про шкільну освіту в Індії.