Навчальний семінар «КПТ ПРОСТИХ ФОБІЙ. КПТ СОЦІАЛЬНОЇ ФОБІЇ»

24-26 листопада 2018 року доцент кафедри Володимир Мицько взяв участь у навчальному семінарі «КПТ простих фобій. КПТ соціальної фобії», який відбувся в межах реалізації освітньої програми підготовки КПТ-терапевтів в Україні за сприяння Оксфордського центру когнітивної психотерапії.

Володимир Мицько успішно завершив перший рік навчання за даним проектом та отримав доступ до клінічної практики когнітивно-поведінкової терапії до 2023 року.

Чотирирічна навчальна програма «Когнітивно-поведінкова терапія» розроблена спільно з Оксфордським центром когнітивної терапії за підтримки Інституту психічного здоров’я при Українському Католицькому Університеті, Української асоціації когнітивно-поведінкових психотерапевтів у повній відповідності до Європейських стандартів освіти. Вона надає можливість стати акредитованим когнітивно-поведінковим терапевтом згідно стандартів Європейської асоціації поведінкових та когнітивних терапій (EABCT) і одержати євросертифікат з КПТ.