Міжнародне стажування в рамках реалізації проекту “Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині” (CPEA-LT-2017/10037)

20-22 листопада 2018 року завідувач кафедри Оксана Джус розпочала міжнародне стажування (очний тренінг від професорсько-викладацького складу Університету Південно-Східної Норвегії) в рамках її участі у проекті “Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині (CPEALT-2017/10037).

Проект реалізується Університетом  Південно-Східної Норвегії за підтримки Норвезького агентства міжнародного співробітництва та підвищення якості вищої освіти в партнерстві з Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова, Донбаським державним педагогічним університетом,громадськими організаціями «Інститут досліджень миру Близького Сходу» ( Палестина), «Учбово-методичний науково-інформаційний центр» (Україна), «Європейський центр імені Вергеланда» (Норвегія).