Участь у навчальному семінарі «наукові дослідження у сфері психічного здоров’я» доцентів Володимира Мицька та Юрія Сидорика

22-23 червня 2018 року доценти кафедри Володимир Мицько та Юрій Сидорик взяли участь у навчальному семінарі «Наукові дослідження у сфері психічного здоров’я», організованому Інститутом психічного здоров’я Українського Католицького Університету та Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії у Львові.

Спікерами семінару виступили науковці та психіатри з Великої Британії Денис Угрин (M.D., Ph.D., M.B.B.S., M.R.C.Psych) та Луїз Дратку (M.D., Ph.D., M.R.C.Psych).

Учасники семінару отримали можливість здобути досвід написання систематизованого наукового рев’ю, дізналися про особливості та вимоги до публікацій власних наукових досліджень у Web of Science і Scopus, стали респондентами рандомізованого контрольованого дослідження, навчилися реєструвати протоколи досліджень у відповідних базах даних та надихнулися атмосферою реалістичності опублікувати власні наукові здобутки у журналах з високими індексами цитувань.