Інноваційні підходи до організації підсумків навчання від Наталії Никорак

12 червня 2018 року під час екзамену з курсу «Методика викладання трудового навчання в початковій школі» асистент кафедри Наталія Никорак творчо підійшла до підсумкової атестації студентів І курсу ОР «магістр» спеціальності «Дошкільна освіта».

Четвертим питанням екзаменаційного білета було визначено представлення інтерактивного конспекту уроку у формі лепбука (результат практико-зорієнтованої самостійної роботи студента). У кишеньках – інформаційно-методичне наповнення кожного елементу уроку: різноманітні завдання, технологічні карти, додаткові допоміжні дидактичні матеріали з теми тощо.

Під час екзамену студенти мали змогу відчути себе дітьми, які відкривали, розглядали, розгортали, торкалися і, як результат, – побували на 20-ти креативних сучасних уроках Нової української школи. Зауважимо, що це вже майже готова методична розробка для атестації вчителів (адже усі студенти цієї групи уже працюють).