Участь викладачів кафедри в 5-ій Українській науково-практичній конференції з когнітивно-поведінкової терапії “КПТ у клінічній практиці”

1-2 червня 2018 року доценти кафедри Володимир Мицько та Юрій Сидорик взяли участь у 5-ій Українській науково-практичній конференції з когнітивно-поведінкової терапії “КПТ у клінічній практиці”.

Ними були представлені доповіді на такі теми:

• «Сезонні та інформаційні фактори пошуку психотерапевтичної допомоги» (Юрій Сидорик),
  • «Погляд на кіберілюзії крізь призму когнітивних фільтрів» (Володимир Мицько).

Викладачі кафедри стали учасниками воркшопів зі схемо-терапії та майндфулнес-практики, мали змогу поспілкуватися з провідними супервізорами Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, ділилися практичним досвідом у часі роботи з представлення психотерапевтичних випадків – «Межовий розлад особистості» (Юрій Сидорик).